دسته‌بندی نشده

قتل دختر 4 ساله به دست مادر خودش

دختر 4 ساله به دست مادر خود کشته شد

متهم ( کریستال لواندوسکی ( ۳۴ ساله پس از جنایت هولناکش به اداره پلیس تماس گرفته و به قتل دختر ۴ ساله اش اعتراف کرد .

 

گزارش های پلیس ایالتی تگزاس نشان می‌دهد که ماموران بعداز ورود به منزل متهم جسد را در همان سطل آشغال ای یافتند که مادر بچه عنوان کرده بود وی در طول بازجویی بسیار خونسرد بوده و اعتراف کرده که بارها دختر کوچکش را آزار می داده و ندایی از درون به قتلش دستور داده تا اتفاق بدتری برای دخترش نیفتد .

 

اطلاعات دردسترس پلیس و گفتگوها همسایگان این زن نشان میدهد که همسر او بعد از تولد دومین فرزندشان که پسری ۱۸ ماهه است آنها را ترک کرده و مادر قاتل با فرزندانش به تنهایی زندگی میکرد .

 

سخنگوی پلیس ( اریک مک کارت ( هم بیان کرد که برای در امان ماندن جان پسر ۱۸ ماهه او را تحویل سازمان حمایت از کودکان قرار دادیم و مامان کودکان هم به جرم قتل درجه اول دستگیر و راهی شد .

 

این زن قاتل معتاد نبوده و در زمان جنایت ذیل تاثیر الکل قرار نداشته است .

جنایتکار ( کریستال لواندوسکی ( ۳۴ ساله پس از جنایت هولناکش به سازمان پلیس تماس گرفته و به قتل دختر ۴ ساله اش اعتراف کرد .

 

گزارش های پلیس ایالتی تگزاس نشان می دهد که ماموران بعداز ورود به منزل جنایتکار جسد را در به عبارتی سطل آشغال ای یافتند که مامان نوپا تیتر کرده بود وی در زمان بازپرسی زیاد خونسرد بوده و اعتراف کرده که بارها دختر کوچکش را آزار می داده و ندایی از باطن به قتلش امر داده تا واقعه بدتری برای دخترش نیفتد .

 

قتل دختر

 

اطلاعات موجود پلیس و گفتگوها هم سایه ها این زن نشان می‌دهد که همسر او بعد از تولد دومی فرزندشان که پسری ۱۸ ماهه است آن‌ها‌را ترک کرده و مادر قتل کننده با فرزندانش به تنهایی زندگی می‌کرد .

 

سخنگوی پلیس ( اریک مک کارت ( هم اظهار کرد که برای در امان ماندن جان پسر ۱۸ ماهه اورا تحویل اداره حمایت از خردسالان قرار دادیم و مامان خردسالان هم به جرم قتل رتبه اولیه دستگیر و راهی شد .

 

این زن قاتل معتاد نبوده و در زمان جنایت تحت تاثیر الکل قرار نداشته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن