اخبارحوادث

زن برای رسیدن به معشوق خود در غذای شوهرش سم ریخت

زن برای رسیدن به معشوق خود در غذای شوهرش سم ریخت

چند روز قبل مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد نسبت به سم دادن همسرش به او و از همسرش به اتهام سرقت وسایل با ارزش منزل و سوء‌قصد به جانش شکایت کرد و ذکر کرد در کار خرید و فروش بورس هستم و وضع مالی خوبی دارم . البته مدتی است که همسرم سر ناسازگاری گذاشته و درنهایت هم با نقشه‌ای که قرار بود منجر به قتل من شود , تمام وسایل با ارزش خانه و طلا جواهرات را سرقت کرد .

 

 

 

کمای ۱۰ روزه

 

وی افزود : مدتی بود که همسرم مدام می‌گفت مرا طلاق بده , البته من اورا دوست داشتم و راضی به جدایی نبودم تا این‌که یک شب همسرم شام مفصلی آماده و حتی کیک هم درست کرد و گفت میخواهد به خاطر رفتارهای بدی که در این مدت داشته از من عذرخواهی نماید و او را ببخشم .

 

 

 

مرد جوان بیان کرد : بعداز خوردن غذا حالم بد شد و همسرم با دیدن حال جسمی من شروع به آشفتگی کرد . فقط چیزی که به خاطر دارم چهره‌های هراسان همسرم و همسایه‌ها بود و سپس  بخاطر سم بی‌هوش شدم . ۱۰ روز بعد که به هوش آمدم , روی تخت بیمارستان بودم و از همسرم خبری نبود . پرستار می‌گفت او‌لین و آخرین باری که مهناز را دیده بودند همان روزی بود که به بیمارستان منتقل شده بودم و بعد از آن همسرم هرگز برای دیدنم نیامده بود . نگران شدم با خودم فکر می‌کردم برای او هم اتفاقی رخ داده باشد . البته زمانی که به خانه آمدم راز ناپدید شدن همسرم برملا شد .

 

 

 

مهناز وسایل با ارزش داخل خانه را به همراه دلارها و طلا و جواهرات به سرقت برده بود . ابتدا فکر کردم دزد به خانه زده , اما در ورودی سالم بود و از لباس‌های همسرم هم خبری نبود . این در حالی بود که پزشک معالجم علت مسمومیت و ۱۰ روز جدال با مرگم را غذای مسموم اعلام کرد , غذایی که مهناز به بهانه عذرخواهی به من خورانده بود .

 

آرزوهای برباد رفته

 

با شکایت مرد جوان , تحقیقات به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه سرقت برای دستگیری مهناز آغاز شد . بدین ترتیب کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و در بررسی‌های انجام شده زن جوان دستگیر شد .

 

مهناز که همه مدارک را علیه خود می‌دید اعتراف کرد : پیشین از اینکه سروش وارد زندگی‌ام شود عاشق پسری به نام ایمان شدم که همسایه‌مان بود , ولی چون وضع مالی خوبی نداشت خانواده‌ام با ازدواج ما مخالفت کردند . اینجانب هرگز نتوانستم آن عشق را فراموش کنم و همیشه به ایمان فکر می کردم . وی ادامه داد : چند سال بعد در یک میهمانی با سروش آشنا شدم و ازدواج کردم . زندگی خوبی داشتیم , اما چند وقت پیش ایمان را خیلی اتفاقی در خیابان دیدم . معتاد شده بود و حال و روز خوبی نداشت .

 

نقشه‌ای برای طلاق و سم دادن به همسر

 

سم

 

زن جوان ذکر کرد : ایمان از همسرش جدا شده بود به من اعلام‌کرد که اگر با من ازدواج نماید می‌تواند شیشه را ترک نماید و به زندگی‌اش برگردد .پس نقشه سم دادن به شوهر از اینجا استارت خورد

 

 

 

مهناز افزود : ایمان عشق قدیمی‌ام بود و دلم می‌خواست که اورا نجات دهم و با او زندگی کنم . برای همین تصمیم گرفتم از سروش جدا شوم . و به همین دلیل به او سم دادم. ولی سروش طلاق نمی‌داد , کلافه و ناراحت بودم و ماجرا را برای یکی از دوستانم که در باشگاه ورزشی با وی آشنا شده بودم تعریف کردم . وی نیز پیشنهاد داد همسرم را به قتل برسانم و به‌این روش او را از سر راه بردارم .

 

 

 

متهم جوان خاطر نشان نمود : شب حادثه طبق نقشه‌ای که کشیده بودم داخل غذا و کیک آفت گیاهی  سم ریختم تا با آن همسرم را به قتل برسانم . وقتی حال سروش بد شد شروع به داد و فریاد کرده و با کمک همسایه‌ها او را به بیمارستان رساندم و بعد از آن به خانه آمدم و وسایل با ارزش را سرقت کردم . وقتی به سراغ ایمان رفتم و ماجرا را برای او گفتم , وی مرا ترک کرد و بیان کرد وقتی توانستی چنین کار وحشتناکی با همسرت بکنی حتماً یک روز هم من را می‌کشی بعد هم من را ترک کرد . با اعتراف زن جوان به فرمان بازپرس پرونده , وی در اختیار کارآگاهان پلیس قرار داده شد و پژوهش ها در این راه ادامه دارد .

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن