اخبارحوادث

مرد معتاد به خانه ی همسایه خود دستبرد زد

مرد معتاد به خانه ی همسایه خود دستبرد زد

فرد معتاد  که از خانه همسایه‌اش هفت میلیارد ریال طلا به سرقت برده بود , دستگیر شد .
چهارم تیرماه امسال پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری 132 مبارزه برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و بررسی زمینه در اختیار تیمی از کارآگاهان قرار گرفت . معترض با حضور در پلیس دانایی تهران خاطرنشان کرد : دوم تیرماه حدود ساعت 21 منزلم را بنا شده در بلوار ابوذر ترک کردم و پس از بازگشت به خانه در ساعت 23 : 30 قصد ورود به واحدم را داشتم که متوجه شدم درِ واحد از داخل قفل شده است . فورا به عوامل آتش‌نشانی و پلیس 110 اطلاع دادم که بعداز بازکردن در با مشاهده به‌هم‌ریختگی خانه متوجه شدم کمی طلا و جواهرات به ارزش تقریبی هفت میلیارد ریال سرقت شده‌است .

 

 همسایه معتاد طلاهای همسایه اش را دزدید

حضور کاراگاهان در محل

کارآگاهان برای انجام پژوهش ها محلی و میدانی به محل سرقت مراجعه کردند و در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد هیچ‌گونه تخریبی روی درِ واحد صورت نگرفته و ساختمان محل سرقت چهارطبقه تک‌واحدی و فاقد دوربین مداربسته است که منزل شاکی در طبقه دوم ساختمان جای‌دارد . در تماشا صورت‌گرفته مشخص شد سارق از طریق بالکن طبقه اولیه و با استفاده از نردبان به منزل شاکی وارد و بعد از سرقت , با بستن پرده اتاق خواب به حاشیه بالکن از واحد خانه شاکی خارج شده‌است . ظن مأموران بر طبق سرقت بوسیله همسایه طبقه اول قوت گرفت و همچنین بررسی‌های اکیپ اعزامی درخصوص زندگی همسایه طبقه اول نشان داد او از نظر معیشتی دارای وضعیت نامطلوبی است و علاوه بر بی‌کاری معتاد هم هست.

در‌پی تحقیقات پلیسی مشخص شد همسایه طبقه اول بعد از وقوع سرقت از منزل شاکی چند ماه اجاره عقب‌افتاده خویش را تسویه کرده و چه بسا توصیه خرید واحد اجاره‌ای را به مالک ملک داده است . کارآگاهان پس از تجمیع همگی موارد با هماهنگی‌های قضائی او‌لین مظنون پرونده را احضار کردند و جنایتکار در به عبارتی پژوهش ها نخستین به جرمش اعتراف کرد . سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان , مدیریت مقر ششم پلیس تدبیر تهران خاطرنشان کرد : با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت از منزل شاکی و فروش طلاجات سرقتی متهم با دستور منبع قضائی روانه زندان شد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن