پزشکی

ماسک SEEUS95 ماسکی تجزیه پذیر برخلاف N95

ماسک ترمیمی صورت در امریکا ساخته شد
در روند تولید ماسک به تدریج ابتکاراتی هم مشاهده می شود که به تکامل و کارآیی ماسک‌ها کمک می نمایند . که از جمله آن ماسک SEEUS95

ماسک موسوم به ( SEEUS95 ( , نوعی ماسک شفاف است که به گفته تولیدکنندگانش می‌تواند به ترمیم پوست هم یاری دهد .

ماسک SEEUS95 که از ( پلی‌پروپیلن ( ( Polypropylene ) تاسیس شده است , جایگزین نیکی برای ماسک‌های معمولی N95 به شمار می‌رود و توان محافظتی بیشتری نسبت به آنان دارد .

ماسک SEEUS95 , شفاف است و صورت کاربر را نهفته نمی کند . همینطور این ماسک قابل بازیافت است و به خاطر قابلیت چسبندگی , نیازی به متصل شدن به گوش ندارد .

ماسک SEEUS95

 

غربال ماسک , از الیاف ارگانیک نظیر پنبه و بامبو تاسیس شده است .

به تازگی ماسکی مورد تایید انجمن شیمی آمریکا قرار گرفته، که قابل بازیافت است و می تواند به ترمیم پوست کاربر نیز کمک می کند.

 

این ماسک از قسمت روی بینی تا پایین چانه استفاده کننده را می‌پوشاند و کاملا روی صورت محکم میشود ; در نتیجه قابلیت ورود آلودگی را از بین میبرد .

ماسک SEEUS95 که از “پلی‌پروپیلن”(Polypropylene) ساخته شده است، جایگزین خوبی برای ماسک‌های عادی N95 به شمار می‌رود و قدرت محافظتی بیشتری نسبت به آنها دارد.

ماسک SEEUS95، شفاف است و صورت کاربر را پنهان نمی‌کند. همچنین این ماسک قابل بازیافت است و به خاطر قابلیت چسبندگی، نیازی به متصل شدن به گوش ندارد.

(

( انجمن شیمی آمریکا ( ( ACS ) , این ماسک را مورد بررسی قرار داده و تایید کرده که کارایی آن شبیه ماسک‌های N95 است ; براین اساس SEEUS95 می‌تواند یک جایگزین کارآمد برای ماسک‌های N95 باشد که برخلاف آنان قابلیت بازیافت دارد و به پوست هم آسیبی نمی‌رساند .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن