اخبارحوادث

پلیس فتا با منتشر کنندگان ویدیو نوپا معتاد برخورد کرد

پلیس فتا با منتشر کنندگان ویدیو نوپا معتاد برخورد کرد

پلیس فتا از شناسایی و دستگیری عامل انتشاردهنده کلیپ کودک معتاد خبر بخشید .

; سرگرد ( یوسف شاکری ( با اعلام جزئیات این خبر اعلام‌کرد : در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس و اعلام شکایت مبنی بر انتشار ویدیو ساختگی از استعمال مواد مخدر توسط فرزندش در فضای مجازی , پیگیری موضوع با جدیت تمام در دستور عمل مأموران این پلیس قرار گرفت .

او با اشاره به این‌که بعداز بررسی‌های تکمیلی مأموران , مشخص شد که فرد ناشناسی با ساخت صفحه‌های متعدد , اقدام به تکثیر این کلیپ در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده , خاطر نشان نمود : با اعتنا به حساسیت موضوع , اظهارات شاکی و مستندات به‌صورت دقیق و کامل بررسی شد و با اقدامات اطلاعاتی کارشناسان پلیس فتا متهم که عروس خانواده بود , شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد .

سرگرد شاکری بابیان این که متهم در اظهارات خویش در رابطه با چگونگی و هدف از ضبط و انتشار این ویدئو , اینگونه بیان داشت : با توجه به این‌که این کودک از اعتیاد عروس خانواده اطلاع پیداکرده بود توسط این زن مجبور به استفاده مواد مخدر می‌شود و هم‌زمان از این کودک فیلمی تهیه و تهدید کرده در‌صورتی‌که برادر بزرگ‌تر یا پدر خانواده از این ماجرا آگاه شوند کلیپ را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد .

 

پلیس فتا

رئیس پلیس خراسان شمالی ادامه داد :

متهم بعد از انتقال به پلیس فتا در بازجویی‌های مأموران ضمن اعتراف به جرم خود اذعان داشت به دلیل اختلافات خانوادگی که وجود داشت اقدام به نشر این ویدئو در فضای مجازی نموده است .

شاکری در پایان با تاکید بر این که پلیس فتا سایه سار امنیت در فضای سایبری است , از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه اعمال مجرمانه در فضای مجازی مراتب را از طریق سایت اینترنتی پلیس فتا به نشانی www . cyberpolice . irبا کارشناسان این پلیس دربین بگذارند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت بپذیرد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن