اخبار حوادث

قاتلان پس از دستگیری به قتل اعتراف کردند

قاتلان پس از دستگیری به جرم های خود اعتراف کردند

عاملان دو جنایت جداگانه که با دلایل پیش‌پاافتاده مرتکب قتل شده‌اند , بعداز دستگیری به جرم خویش اعتراف کردند .
به نقل از شرق , اولین قتل ساعت 23 روز یکشنبه هفته جاری به وقوع پیوست و کارآگاهان جنایی وقتی از مرگ جوانی بر اثر اصابت ضربه شمشیر باخبر شدند , به بیمار ستان امام حسین ( ع ) رفتند و پژوهش ها را آغاز کردند .

در بررسی‌های ابتدایی معین شد متوفی با کمک دوستش و با آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌است . هنگامی دوست مقتول مورد پرس‌وجو قرار گرفت , جزئیاتی از ماجرا فاش و معلوم شد مقتول درحالی‌که پشت فرمان خودروی پژو 405 نشسته بود , همراه دوستش در بزرگراه رسالت در حرکت بود که راننده یک پراید با وی مشاجره کرد و راه را بر پژو بست . راننده پراید سپس با مقتول و دوستش درگیر شد و ضربه مرگ‌بار را وارد کرد . در ادامه هم از محل گریخت .

پژوهش ها مقدماتی حکایت از آن داشت که درگیری به خاطر چشم در چشم شدن اتفاق افتاده و خودروی پراید در حین حادثه علاوه بر راننده دو سرنشین زن و مرد داشت . کارآگاهان با بررسی‌هایی که انجام دادند , توانستند شماره پلاک خودروی پراید را به‌دست آورند . در ادامه مالک ماشین را شناسایی کردند و به منزل او رفتند .

مأموران پس از حضور در محل وقتی مشاهده کردند پراید در پارکینگ پارک است , اطمینان یافتند مالک خودرو داخل خانه حضور دارد به همین منظور مجوزهای قضائی لازم را کسب و بعداز ورود به خانه متهم اورا دستگیر کردند . این جوان 18ساله وقتی در پلیس آگاهی تحت بازپرسی قرار گرفت , به حضور در نزاع مرگ‌بار اعتراف کرد و گفت : من همراه نامزد و دوستم در بزرگ راه رسالت می‌رفتیم که متوجه نگاه‌های راننده پژو 405 شدم و حس کردم راننده آن می‌خواهد به نامزد من متلک بگوید ; برای همین عصبانی شدم و بعد از مقداری بگومگو راه ماشین اورا بستم . سپس هر دو نفر را پیاده کردم و با آنها درگیر شدم که حین درگیری با شمشیر دو ضربه به راننده زدم و سریع فرار کردیم . من شمشیر را در بزرگراه رسالت بدور انداختم . این متهم اکنون در بازداشت به سر میبرد و تحقیقات از او ادامه دارد .

جوان 21 ساله در مقابل چشمان خواهر مرتکب قتل شد

در پرونده دوم جوانی 21ساله مردی میان‌سال را با ضربه چاقو به کام مرگ کشانده است . مجرم یک خودروی وانت داشت که با آن ضایعات جمع می کرد و به مردی 40ساله می‌فروخت . پسر جوان بعداز مدتی از همیاری با مرد 40ساله منصرف شد و به زمان یک ماه در محل کارش حاضر نشد تا اینکه خریدار ضایعات با او تماس گرفت و علت را پرسید . پسر جوان هم توضیح داد کار بهتری پیدا نموده است و نمی‌خواهد سر شغل سابقش برگردد . چند روز بعد از این اتفاقات نزاع مرگ‌باری میان دو طرف رخ داد که به مرگ مرد میان‌سال سبب ساز شد .

 

بعد از آن متهم به قتل دستگیر شد و تحت بازپرسی قرار گرفت . وی گفت : زمان حادثه برای کار از منزل بیرون رفته بودم که آن مرد به در خانه ما آمد . خواهر 13ساله‌ام فقط بود ; وی در را گشوده کرد و مقتول سراغ مرا گرفت . خواهرم توضیح داد من در منزل نیستم اما خواهرم را مجبور کرد با من تماس بگیرد و بخواهد زودتر برگردم . من که می‌ترسیدم برای خواهرم ناراحتی پیش بیاید , سریع خودم را به منزل رساندم و با مقتول مشاجره کردم . دعوای لفظی ما بالا زد و من که به‌شدت عصبانی شده بودم , چاقویم را درآوردم و چند ضربه به سینه آن مرد وارد کردم . وی غرق در خون شد و بی‌حال روی زمین زمین‌خورد .

مجرم افزود : خواهرم با دیدن این صحنه وحشت‌زده شد و از من خواست با اورژانس تماس بگیرم . من نیز همین عمل را انجام دادم و آن مرد را به بیمارستان رساندیم اما وی چند ساعت بعد جانش را از دست داد . بنا بر این گزارش متهم دوم هم اکنون در بازداشت به سر میبرد تا به پرونده اتهامی‌اش رسیدگی شود .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن