اخبار اجتماعی

5 فیلمساز هندی فیلمی درباره ی کرونا می‌سازند

5 فیلمساز هندی فیلمی درباره ی کرونا می‌سازند

پروژه‌ای فعلاً بی‌نام که ترکیبی از چند فیلم کوتاه است , به وسیله ۵ فیلمساز برجسته هندی ساخته میشود .

این فیلم را شرکت تولید آنوباو سینها فیلمساز هندی تولید می‌نماید و دیگر فیلمسازانی که در این پروژه مشارکت کرده‌اند شامل کیتان مهتا , سودیر میشرا , هانسال مهتا و سوبهاش کاپور میباشند .

سینها گفت : در چند ماه اخیری که در قرنطینه بوده‌ایم خیلی بیشتر از گذشته با هم حرف زدیم و روشن است که خیلی از این مکالمات به کرونا مرتبط بوده که همگی دنیا را از کار بازداشته است . ما میتوانیم ببینیم که چقدر تغییر تحول و تحولات ایجاد شده است . فکر کردم باید این‌ها برای آیندگان ثبت شود . باید داستان‌هایی را که می خواهیم و دوست داریم , برای آنان بگوییم و این که با نیز این کار را انجام دهیم به نظرم خیلی جذاب‌تر است .

همه این فیلمسازان از چهره‌های شناخته شده سینمای هند هستند . سینها با یک پیشینه پر و پیمان آفریننده فیلم علمی تخیلی پرهزینه «را . وان» با بازی شاهرخ خان بوده و آن گاه درامی با عنوان «مالک» را ساخت که ریشی کاپور و تاپسی پانو در آن بازی کردند .

میشرا سازنده دارم سیاسی «هزاران رویا مثل این» و تریلری درباره مافیای بمبئی است . او ساخت فیلم «مردان جدی» برای نتفلیکس را هم در کارنامه دارد .

کیتان مهتا درام «میرش ماسال» را در کارنامه دارد و سازنده فیلم طنز «توبا تیک سینگ» است .

فیلمساز هندی

هانسال مهتا هم آفریننده درامی با عنوان «اومرتا» درباره آدم‌ربایی و قتل دانیل پیرل روزنامه‌نگار وال استریت است که در فستیوال‌های جهانی با اقبال روبه رو شد .

سوبهاش کاپور نیز کمدی مشهور «جولی ل‌ل‌ب» و ادامه‌اش را در کارنامه دارد .

فیلمبرداری این فیلم اواخر همین سال شروع می شود .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن