اخبار حوادث

نوشیدنی مسموم جان خواهر را گرفت

نوشیدنی مسموم جان خواهر را گرفت

زنی که خواهر خویش را با نوشیدنی مسموم به قتل رسانده است , در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد . تحقیقات در رابطه این پرونده وقتی آغاز شد که کارآگاهان جنایی استان فارس در جریان مرگ مشکوک دختری در خانه‌اش قرار گرفتند .
مأموران زمانی به محل رفتند , پیکر بی‌جان دختری 30‌ساله به اسم مهشید را مشاهده کردند که هیچ اثری از آسیب نداشت . از سویی هیچ نشانه‌ای از ورود نا آشنا به خانه هم مشهود نبود ; به‌همین‌دلیل علت مرگ مهشید در هاله‌ای از ابهام ماند تا این‌که کارشناسای پزشکی قانونی جسد را تحویل گرفتند و بعداز آزمایش‌های تخصصی اعلام کردند دختر جوان بر اثر مسمومیت جان خویش را از دست داده است . شواهد به‌دست‌آمده حکایت از آن داشت که مهشید به قتل رسیده است . از سویی تردیدی وجود نداشت که قاتل شخصی آشناست که به‌راحتی توانسته خوراکی مسموم را بدین دختر بدهد .

قاتل از خانواده نزدیک بوده است!

زمانی مأموران در رابطه زندگی فردی مقتول تحقیق کردند , پی بردند وی از مدتی قبل با یکی‌از خواهران خویش به اسم مهدیس اختلاف داشت . به‌این‌ترتیب مهدیس دستگیر شد و تحت بازپرسی قرار گرفت . وی ابتدا ارتکاب قتل را انکار کرد و اعلام کرد از علت مرگ خواهرش هیچ اطلاعی ندارد . وی در بازجویی‌های تخصصی در نهایت در بن‌بست قرار گرفت و به ارتکاب جنایت اقرار کرد .

مهدیس خاطرنشان کرد : از مدتی قبل با خواهرم اختلاف داشتم و از وی کینه به دل گرفته بودم , به‌همین‌دلیل نقشه قتلش را طراحی کردم . روز واقعه کمی سم خریدم و آن را در نوشیدنی ریختم . بعد از آن به منزل خواهرم رفتم و با وی مشغول صحبت شدم . بعد از آن آبمیوه مسموم را به وی دادم , مهشید بعداز نوشیدن نوشیدنی بی‌حال شد . بعداز چند دقیقه اطمینان پیدا کردم او جانش را از دست داده و نقشه‌ام اجرا شده‌است ; به‌همین‌دلیل سریع منزل را ترک کردم تا ردپایی از خودم بر جا نگذارم . بنا بر این گزارش مجرم در‌حال‌حاضر در بازداشت به سر می برد و پژوهش ها از وی برای روشن‌شدن جزئیات جنایت ادامه دارد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن