اخبار حوادث

آدم ربایی در تهران به دنبال به هم خوردن عروسی

دختر جوان خواستگار سابق خود را ربود

پسر جوان  فهمید دختر مورد علاقه اش با پسر دیگری نامزد شدهبه اتهام آدم ربایی  از دختر جوان , برادرش و نامزد وی شکایت کرد .

رسیدگی به‌این پرونده از یک سال قبل درپی شکایت پسر جوانی آغاز شد . امین ۲۷ ساله به که پلیس آگاهی رفته بود مدعی شد از سمت دختر مد نظر اش به اسم الهام و برادر و نامزد وی ربوده شده و در منزل آنها مورد ضرب و جرح قرار گرفته است .

با این شکایت ماموران پلیس به تحقیق پرداختند و الهام , برادر و نامزدی او را دستگیر کردند . آنها به درگیری با امین و کتک زدن او اعتراف کردند .

در حالی که امین ادعای انسان ربایی و ضرب و جرح را مطرح کرده بود متهمان در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .

شکست عشقی موجب آدم ربایی در تهران

در ابتدای جلسه امین به تشریح ماجرا پرداخت و گفت : مدتی بود با الهام آشنا شده بودم . من به او علاقمند بودم و به همین خاطر همراه خانواده ام به خواستگاری اش رفتم , البته رفتار بد مادرم در مراسم خواستگاری موجب شد تا از الهام و خانواده‌اش جواب رد بشنوم . من می‌خواستم بار دیگر با الهام و خانواده‌اش صحبت کنم , ولی متوجه شدم الهام با پسر جوانی به نام نیما نامزد شده‌است .

او افزود : به همین خاطر چند بار با الهام تماس گرفتم , ولی وی آخرین بار همراه برادر و نامزدش سر قرار آمد . آنها به زور من را سوار اتومبیل کردند و به خانه‌شان بردند . آنها من را را به زور ربودند و به شدت کتک زدند که چندین روز در بستر بیماری بودم . به همین خاطر به اتهام آدم ربایی و ضرب و جرح از آن ها شکایت دارم .

مزاحمت خواستگار سمج نزاع دسته جمعی در پی داشت

آن گاه دختر جوان و برادر و نامزدش که با قرار وثیقه آزاد بودند یک به یک به دفاع پرداختند .

الهام اظهار‌کرد : من و امین به یکدیگر علاقه‌مند بودیم و می‌خواستیم با هم ازدواج کنیم , اما مامان ایمان مخالف این ازدواج بود . به همین خاطر در مراسم خواستگاری حرف‌های نا مربوط زد که موجب به هم خوردن مراسم شد . آنجا بود که فهمیدم نمی‌توانم با امین وصلت کنم و خوشبخت شوم . به همین خاطر ارتباط ام را با او قطع کردم , البته امین دست بردار نبود و مدام برایم مزاحمت ایجاد میکرد .

او افزود : مدتی بعد با یکی‌از خواستگارانم نامزد کردم , اما زمانی امین متوجه این ماجرا شد مزاحمت هایش را بیشتر کرد . برادرم و نامزدم که به ماجرا پی برده بودند , از من خواستند تا با امین قرار بگذارم تا با او صحبت نمایند .

امین با پای خودش به منزل ما آمد , اما وقتی با برادر و نامزدم رو به رو شد مشاجره به راه انداخت و به همین خاطر برادرم و نامزدم اورا کتک زدند . وی نیز آن‌ها‌را به شدت کتک زد و منزل مارا ترک کرد .

دو متهم دیگر نیز اتهامات ایشان را انکار کردند و مدعی شدند خواستگار سمج با پای خودش به منزل آن ها رفته و بحث به راه انداخته است . در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن