اخبار سینما

تارانتینو برای فیلم بیل را بکش 3 بازیگر جدید انتخاب می نماید

تارانتینو برای فیلم بیل را بکش 3 بازیگر جدید انتخاب می نماید

تارانتینو در مصاحبه‌ای با مجله NME , زندیا را به عنوان بازیگر مورد علاقه خود برای بازی در سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های «بیل را بکش» معرفی کرد .

ویویکا ای فاکس در قسمت ابتدا این فیلم سینمایی نقش ورنیتا گرین را بازی کرد که به دست شخصیتی که اوما تورمن ایفاگر نقش آن بود به طرز فجیعی کشته می‌گردد .

کوئنتین تارانتینو از مدت‌ها پیش , احتمال ساخت قسمت سوم فیلم «بیل را بکش» را مطرح کرده است و همینطور طرح کلی قصه را اینگونه توضیح داد که دختر شخصیت گرین به دنبال گرفتن انتقام مادرش میرود . او در سال ۲۰۰۴ به اینترتینمنت ویکلی گفته بود ماجرا فیلم مرتبط با دختر شخصیت ورنیتا گرین به نام نیکی خواهد بود . وی همچنین اعلام کرد که تمامی طرح داستان قسمت سوم را صورت داده است .

تارانتینو از همان قسمت اول طرح یک قصه انتقامی را ریخته بود چرا که در «بیل را بکش ۱» شاهد بودیم که شخصیت اصلی فیلم به کسی که مادرش را کشته میگوید , اگر در آینده احساس کرد که بابت این زمینه احساساتش جریحه دار شده و می‌خواهد انتقام بگیرد , منتظر وی خواهد بود .

با وجود آنکه این شخصیت کودک در این فیلم توسط آمبروسیا کلی بازی شد , ولی ویویکا ای فاکس می گوید , زندیا یک تصمیم مناسب برای نقش بزرگسالی نیک خواهد بود . فاکس معتقد است که انتخاب زندیا به عنوان این نقش تارانتینو را برای ساخت هر چه زودتر قسمت سوم ترغیب خواهد کرد .

چنانچه تارانتینو تصمیم بگیرد که «بیل را بکش ۳» را بسازد , میتواند آخرین فیلم وی باشد چرا که او بار‌ها اعلام کرده است بعداز ساخت دهمین فیلمش برای بازنشستگی برنامه ریخته است . «روز و روزگاری در هالیوود» که سال قبل نمایش شد نهمین فیلم این کارگردان بود .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن