دسته‌بندی نشده

وام ازدواج 20 ملیونی به فرزندان بازنشستگان

وام ازدواج 20 ملیونی به فرزندان بازنشستگان

, فتح الله شعبانی افزود : مشمولان اخذ وام ازدواج یکهزار فقره تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفان صندوق بازنشستگی کشوری بعد از قرعه کشی , اولویت بندی و راستی آزمایی مدارک و اسناد ارسالی , مشخص گردیده اند و پرداخت تسهیلات به حساب آن ها از امروز ( دو‌شنبه ) آغاز و تا پایان هفته جاری به اتمام خواهد رسید .

وام ازدواج زوجین 20 ملیون تومان پرداخت می شود

او بابیان این که ثبت نام آنلاین این تسهیلات از طریق تارنما صندوق بازنشستگی از سوم تا ۲۰ خرداد انجام شد , اظهار کرد : این وام ها شامل فرزندانی میشد که تاریخ عقدنامه آن ها از اول فروددین ماه ۹۸ تا پایان ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ بود .

شعبانی با اشاره به تاکید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برای اجرای فصلی این تسهیلات اظهار‌کرد : قرار شد پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران در چهار دوره و هر دوره برای یک هزار فقره اجرایی شود .

نائب رئیس توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد : این تسهیلات ۲۰ میلیون تومان و با اقساط ۶۰ ماهه ( ۵ ساله ) است که به غیر از ثبت نام اینترنتی و تحویل مدارک به استان ها برای راستی آزمایی , هیچگونه شرایط مختص و پیچیده ای برای دریافت مثل داشتن ضامن و اسناد بانکی و مالی ندارد که پس از تایید نهایی , مبلغ وام به حساب فرد بازنشسته متقاضی و مشمول به تعداد تسهیلات در نظر گرفته شده , واریز خواهد شد .

شعبانی ادامه داد : در‌این زمان , برای اخذ وام ازدواج فرزندان بیش از ۲۹ هزار نفر درخواست خویش را ثبت کردند که از این میان و در گام در آغاز , با توجه به منابع در اختیار , حدود یک هزار نفر مشمول و واجد شرایط اخذ این تسهیلات شدند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن