اخبار حوادث

مرد جوان به فرمان اجنه ها همسرش را کشت

رسیدگی به‌این پرونده از ۲۵ آذر سال قبل و با گزارش قتل زن جوانی در خانه‌اش بنا شده در شمال تهران آغاز شد . با اعلام قتل زن ۳۶ ساله بازپرس شیفت قتل پایتخت و گروه بررسی صحنه جرم فورا راهی محل واقعه شدند .

بابا شوهر کشته شده که قضیه را به پلیس خبر داده بود , خاطرنشان کرد : پسر و عروسم با دو فرزندشان در طبقه بالای منزل ما معاش می‌نمایند . یکسری لحظه پیشین پسرم , بچه‌هایش را به منزل ما آورد و مدعا شد که همسرش را به قتل رسانده است . سپس نیز برای خرید سیگار منزل را ترک کرد . فورا خودم را به طبقه بالا رساندم و با جسد عروسم روبه‌رو شدم .

مجرم ۴۱ ساله بعداز جنایت متواری شده بود و به امر بازپرس جنایی پژوهش ها برای یافتن قتل کننده فراری آغاز شد . از آنجایی که احتمال می رفت ادله جنایت به منزل برگردد , محل پایین لحاظ دریافت شد و ساعاتی آن گاه مجرم در اطراف خانه‌اش بازداشت شد .

مرد برنا در پژوهش ها به قتل همسرش اعتراف کرد و اعلام کرد : اینجانب با اجنه در ارتباطم آن ها به اینجانب گفته بودند همسرم باطن غذایم قرص ریخته تا منرا بکشد . اینجانب پیشین از این داستان به ثریا گفته بودم که اجنه‌ من را تسخیر کرده‌اند البته وی می‌گفت تو جنون‌داری و لاف می گویی . صبح روز اتفاق نیز به امر اجنه‌ها همسرم را به قتل رساندم . ۱۲ سال است که با ثریا معاش می کنم و از وی مالک دو فرزند شده‌ام .

البته او در پی بازجویی‌ها مدعا شد به خاطر اعتیاد شدید که داشته دست به جنایت زده است و خاطرنشان کرد : مدتی بود که با همسرم اختلاف داشتم . شب اتفاق ثریا خواهش جدایی کرد . تضارب ما تا صبح زمان بر شد و هر چه سماجت کردم تا ثریا از تصمیمی که گرفته صرف لحاظ نماید فایده‌ای نداشت . بچه‌ها در اتاق خودشان خوابیده بودند و اینجانب که خیلی عصبانی و کلافه بودم با بلیز همسرم اورا خفه کردم . ولی اعتیادم هم سبب ساز شده بود تا مبتلا توهم بشوم . وگرنه همسرم هیچ مشکلی نداشت و زن خیلی خیر و خوبی بود .

به دنبال پژوهش ها مرد برنا برعلیه بازپرس ساسان غلامی و مجموعه بررسی صحنه جرم به مرمت صحنه جنایت پرداخت .

او در پایانی دفاعیات خودش هم اذعان کرد : در تمام مدتی که در زندان بودم نتوانستم صحنه جنایت را فراموش کنم . همیشه خواب همسرم را می بینم و مصیبت وجدان دارم . پشیمانم و دلم برای بچه‌هایم تنگ شده‌است . اینجانب پشیمانم و از خانواده همسرم میخواهم به‌خاطر بچه‌هایم منرا ببخشند .

کیفرخواست این جنایت به خواهش اولیای دم برای قصاص دامادشان , به امر بازپرس شعبه سوم دادسرای کارها جنایی تهران بزودی صادر خواهد شد تا مرد برنا در دادگاه کیفری محاکمه شود .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن