اخبارحوادث

جوان 20 ساله مادر خویش را به ضرب چاقو کشت

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی , روز پنج‌شنبه بیان کرد : در‌این رخداد تلخ و خونین که یک‌شنبه شب در آپارتمانی بنا شده در شهرک شهید رجایی شهر زنجان و هنگام دیدار مامان و فرزند اتفاق افتاد , برنا ۲۰ ساله در اقدامی نسنجیده , با ضربات شمشیر و جسم دشوار , جان مامان را گرفت .

او اظهار داشت : این برنا در پژوهش ها و بازپرسی های فنی و تخصصی پلیس دور اندیشی زنجان معترف شده‌است که به دلیل یکسری مسایل و اختلافات شخصی و در حالت روحی نا مناسب , دست به‌این جنایت زده است .

رحمتی با تاکید براینکه این برنا قتل کننده در وهله در آغاز قصد و تصمیمی بر قتل مامان نداشته ولی با قرار به دست آوردن در یک وضعیت و حالت یگانه و عدم احاطه بر خشم آنی , مرتکب قتل شده‌است , تصریح کرد : مورد قتل واقع شده که سازه به دلایلی سالها پیش ( حدود ۱۲ – ۱۳ سال قبلی ) از همسر نخستین خویش جدا شده و جدیدا در تهران معاش میکرد به خواسته اجاره دادن سوئیت وابسته به خویش به شهر زنجان بازگشته بود .

او اظهار داشت : اعضای خانواده و همسر فعلی که نسبت به غایب بودن مورد قتل واقع شده , مشکوک شده بودند مبادرت به پرس و جو برای کشف کردن نامبرده می کنند که در غایت به سوئیت مراجعه و با پیکر بی جان و خونین این زن مواجه میگردند .

رحمتی خاطر نشان نمود : پلیس دوراندیشی زنجان بعد از اطلاع از زمینه برای یافتن سرنخ و کشف رمز قتل , وارد کار شد و در غایت فرزند کشته شده , جلب و به پایگاه پلیس درایت زنجان انتقال یافت و در بازپرسی های پلیسی به قتل مامان اعتراف کرد .

رییس پلیس درایت استان زنجان اذعان کرد : این برنا درطول روز عید فطر با ضربات خنجر و جسم دشوار به منطقه شکم , پشت و گیجگاه , مادرش را از پای درآورده و با روشن گذاشتن لامپ ها و بستن درب خانه , محل را ترک کرده بود .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن