گردشگری

کرونا بار دیگر گالری های سئول را تعطیل کرد

کنترل مطلوب شیوع ویروس کرونا در کره‌جنوبی این قابلیت و امکان را آماده کرد تا فعالیت‌های این مرز و بوم تعدادی هفته زودتر از بخش اعظمی از کشورهای قرنطینه شده , از راز گرفته شود .

ولی با کاهش محدودیت‌های قرنطینه در ششم «می» , در اختیار گرفتن شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی با مشکلاتی مواجه شد . روز چهارشنبه , کره جنوبی بیش‌ترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا این سرزمین در هفت هفته اخیر را گزارش کرد .

در جواب , ‌ مقامات کره جنوبی قانون ها و محدودیت‌هایی را توشه دیگر در شهر سئول اجرا کردند . ۶۷ مورد از ۹۷ مورد نو ابتلا ویروس کرونا در سئول به ثبت رسیده است .

پروسه تعطیلی موزه‌ها و گالری‌های این شهر در کنار پارک‌ها , سالن‌های بازی زنده و بقیه قابلیت و امکان همگانی از روز بیست و نهم «‌می» ( روز جاری ) شروع خواهد شد .

وزیر بهداشت کروه جنوبی اعلام‌کرد : «ما تصمیم گرفتیم همگی قانون ها قرنطینه در سئول را از بیست و نهم «می» تا چهاردهم ژوئن به بازه دو هفته اجرا کنیم . »

به جهت این تصمیم دولت , تارنما موزه هنر سئول با‌گاز به‌روز رسانی شد و عبارت «برای تندرست و امنیت شهروندان و دوری از شیوع ویروس «کووید ـ ۱۹» این موزه به صورت موقت بسته خواهد بود»‌ بر روی تارنما قرار گرفت .

بر پایه ی داده ها منتشرشده در تارنما اداره جهانی بهداشت , تا روز بیست و هشتم «مِی» شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کره جنوبی ۱۱۳۴۴ نفر و تعداد جان باختگان بر اثر ابتلا بدین ویروس ۲۶۹ نفر گزارش شده‌است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن